<< Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Järgmine >>
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Risti Kogudus , 76002 tel. 5564 9256 e-mail: risti@eelk.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Rõuge Maarja Kogudus , 66201 , Rõuge tel. 785 9218 e-mail: info@rougemaarja.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Jaani Kogudus Vabaduse väljak 1 , 10146 , Tallinn tel. 644 6206 e-mail: tallinna.jaani@eelk.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Rootsi-Mihkli Kogudus Rüütli 9 , 10130 , Tallinn tel. 644 1938 e-mail: rootsi-mihkli@eelk.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Toompea Kaarli Kogudus Toompuiestee 4 , 10142 , Tallinn tel. 619 9100 e-mail: tallinna.kaarli@eelk.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tallinna Püha Vaimu Kogudus Pühavaimu 2 , 10123 , Tallinn tel. 644 1487 e-mail: tallinna.puhavaimu@eelk.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tartu Maarja Kogudus Õpetaja 5 , 51003 , Tartu tel. 734 1111 e-mail: tartu.maarja@eelk.ee
Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Tartu Pauluse Kogudus Riia 27 , 51010 , Tartu tel. 742 0258 e-mail: tartu.pauluse@eelk.ee
<< Eelmine 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 Järgmine >>